VOTATI ŞCOALA “SFÂNTUL VASILE” PLOIEŞTI !

– Voteaza aici –
like-pentru-o-scoala

Fiţi alături de noi!
VOTAŢI ŞCOALA “SFÂNTUL VASILE” PLOIEŞTI !
– Voteaza aici –
AdePlast acceptă provocarea Holcim! De la 1 iulie încep înscrierile în cadrul concursului „LIKE pentru școala AdePlast”, unde AdePlast va da startul la recondiționarea completă a unei școli din județul Prahova.Selecția școlilor se va face printr-un concurs pe Facebook. Astfel, școlile vor putea fi înscrise în competiție de către elevi, profesori sau părinți, iar școala care va primi cel mai mare număr de aprecieri („LIKE”) va fi premiată de AdePlast prin construcția, reconstrucția sau renovarea unui element principal (ex. aplicarea unui termosistem profesional, renovarea integrală a unui corp de clădire, etc.)
Acest link vă trimite la postarea Şcolii “Sfântul Vasile” Ploieşti ,şcoală ce este pe locul 2 acum în competiţia demarată de Adeplast . Nu este locul nostru acolo şi, de aceea, revin cu rugămintea de a ne sprijini.
Haideti să sărbătorim împreună pe 1 Decembrie nu doar ziua României, ci şi izbânda noastră ! Vă mulţumim!!!
– Voteaza aici –

Voteaza Scoala Ploiesti

4 voturi

Şcoala Gimnazială „Sfântul Vasile” Ploieşti | Bulevardul Republicii nr.145 ACASA

Menu

Google+
Pagini Romania - Web Design
Gilda Schindler
PROFESOR COORDONATOR

PUBLICITATE
Jocuri